MÖBLER / Skåp & hyllor / Atenienne 8996372
nr 899 6372
Atenienne
1800-talets slut, höjd: 134
Kondition: skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 juni 2014
kl 20:54:33
6/6 18:24:27
500 kr
9/6 20:13:02